הילה דותן

סדנאות הורים

להיות הורה זה המקצוע הכי מאתגר ומשמעותי בחיים

אנחנו הם הדמויות החשובות והמשפיעות ביותר בחיי ילדיהם.

למרות זאת, אין שום הכשרה משמעותית שמלמדת אותנו איך לגדל את הילדים בצורה שתתמוך בהתפתחות הרגשית וההתפתחותית, וגם תעניק לנו את הסמכות הטבעית והידע להוביל ולהשפיע עליהם ממקום בטוח, מוביל ואוהב

הסדנאות המוצגות בפניכם כאן נותנות להורים ידע חדש ועמוק עפ"י הגישה ההיקשרותית- התפתחותית, על איך מערכת היחסים צריכה להיבנות ולהתפתח כך שלילד תהייה את הקרקע והתנאים הנכונים לצמוח מתוכם,ולהורה- את היכולת להנות מגידול ילדיו, ליצור מערכת יחסים עמוקה ולהתמודד עם כל מה שמגיע בצורה פשוטה ואינטואיטיבית

סדרת הכוח להיות הורה

חלק ג'-​​

אתגרים נפוצים

חלק ב'-​​

לעזור לילדים לגדול

חלק א'-​​

החיבור החיוני

סדרת הסדנאות  "הכוח להיות הורה" פותחו ע"י ד"ר גורדון ניופלד, פסיכולוג קליני-התפתחותי מקנדה. בעל 40 שנות ניסיון, מומחה בנושא התפתחות ילדים, מרצה בינלאומי, מחבר הספר "אחזו בילדיכם" ופרשן מוביל של הפרדיגמה ההתפתחותית​.
הגישה הובאה לארץ ע"י הגברת שושנה היימן- מנהלת המכון הישראלי

"עד שהתחלנו את הקורס, כשאור לא הקשיב לנו ניסינו לחנך אותו בעזרת איומים, הבטחות ועונשים. בעקבות המפגשים עם הילה הבנו שטיפול בהתנהגות עצמה אינו הפתרון, אלא חזרה לקשר טוב ואיכותי.

הבנו איך לעזור לאור לחוות את הרגשות שלו, איך להיות שם בשבילו בצורה שתשרה עליו בטחון וגם ברגעים בהם אנחנו מציבים לו גבול, להיות אלה שמחזיקים לו את היד"

ענת, אמא ל-3 שהשתתפה בסדנא

/ כתבו לי /

אני פה בשבילכם /

  • Facebook Social Icon

הילה דותן | הדרכת הורים | סדנאות להורים

Asset-4.png